reklamavelika2015a

djurdan0

Jučer je u Domu kulture u Đurđenovcu s početkom u 20 sati pred prepunom dvoranom održano predstavljanje kandidata HDZ-a za župana Osječko – baranjske županije Ivana Anušića, načelnika općine Đurđenovac Hrvoja Toplalovića te njegovu zamjenicu Dragicu Pavlić.

Nakon intonacije hrvatske himne okupljenim članovima i simpatizerima stranke obratio se domaćin načelnik Hrvoje Topalović

djurdan2

"Kao i do sada u proteklom mandatnom razdoblju kad su postavljeni dobri temelji za realizaciju budućih projekata uvjeren sam da ćemo već i u ovom periodu do novih lokalnih izbora uspjeti realizirati i završiti veliki broj projekata. Mnogi projekti su pripremljeni i uvjeren sam da ćemo ih u idučem mandatu vrlo brzo uz pomoć vlade Republike Hrvatske, Županije Osječko - baranjske uspjeti kvalitetno realizirati na dobrobit svih žitelja općine Đurđenovac. Moram istaći da smo u proteklih nekoliko godina proglašeni kao najuspješnija općina u Republici Hrvatskoj u povlačenju sredstava iz Europske unije. Samo ću podsjetiti na neke, a jedna od njih je svakako i projekt rekonstrukcije i izgradnje vodocrpilišta koje će početi kroz petnaestak dana nakon što se naprave sve potrebne analize vode. Radi se o dosta ozbiljnoj investiciji, nakon čega će biti reguliran i tlak u vodovodnoj mreži, ali sigurno i kvaliteta vode na području cijele općine. Nakon što smo uspjeli pripremiti svu projektnu dokumentaciju za sustav izgradnje kanalizacijskog sustava na području općine uvjeren sam da ćemo do kraja ove godine uspjeti pokrenuti i izgradnju cijelog ostalog sustava. Izvršili smo našu zakonsku obavezu, te sa sredstvima Europske unije sanirali odlagalište otpada, početi ćemo sa izgradnjom i rekonstrukcijom pješačkih staza, društvenih, vatrogasnih domova i domova oproštaja. Naravno, uspjeli smo se također brinuti i o socijalnim problemima u našoj općini na način što smo isplatiti oko 360.000 kuna za uskrsnice i božićnice našim umirovljenicima. Uvjeren sam kako doista nema nikakvih razloga da tako uspješno ne nastavimo i u budućem mandatnom razdoblju. Iza mene je naravno i odličan tim, prije svega mislim tu na zamjenicu gospođu doktoricu Pavlić, ali i na općinske vječnike koji su u proteklom razdoblju obnašali dobro svoje dužnosti. Sve ovo spomenuto su veliki projekti, a za to treba imati i ozbiljne i odgovorne ljude pa po meni nema nikakvih razloga da ovako uspješno i ne nastavimo voditi našu općinu Đurđenovac i u idućem razdoblju." - rekao je među ostalim načelnik Hrvoje Topalović.

djurdan3

Kao gost u Domu kulture gromoglasnim pljeskom pozdravljen je i kandidat za župana Osječko – baranjske županije koji je u svom izlaganju naglasio kako se u sve ovo upustio zbog želje da naša županija, a time i Hrvatska napokon krene naprijed.

djurdan1

"Za kandidaturu sam se isključivo odlučio zbog velike potrebe stanovnika Osječko - baranjske županije i svih onih koji vole ovu županiju, a u njoj žele ostati živjeti. Sada već davne 2005. godine sam se kandidirao za načelnika općine Antunovac jer nisam više mogao gledati kako ta mala općina odlazi u jedan smjer iz kojeg se neće moći samo tako vratiti. Upravo tih 12 godina što sam vodio općinu Antunovac te ju ostavio u fantastičnom stanju s mnoštvo projekata potakla me da se ove godine 2017. kandidiram za župana. Ne mogu više gledati kako županija punih 12 godina stagnira, nazaduje i kako ne razvija svoj potencijal. Ja sam spreman uložiti svoje znanje i trud te to razvijati, sve to oplemeniti, naravno u suradnji sa Vladom RH, s našim premijerom i ministrima. Imam veliko iskustvo, a tu su naravno i vizije i ljudi koji to sve mogu sprovesti. To je prvi i osnovni razlog zbog čega sam se kandidirao i to me naravno uvijek motivira jer kada se sjetim što su sve ljudi učinili za Hrvatsku, ostavili svoje živote u ratu na nama je dužnost da našoj djeci ostavimo državu kakvu i zaslužuju. Vrijeme je da se napokon počne razmišljati o budućnosti ove države na ispravan način." - rekao je kandidat za župana Osječko – baranjske županije Ivan Anušić.

/promo/

 

Povezani pojmovi:

Log in to comment
banner1

gelo1

banner22015

banner310 2581a

reklama310x258 1

Najnovije galerije

 sib c  fightsite c     logo-Jooble1 

Vidljivost

www.nasice.com | ISSN: 1848-7599 | © 2015 Hall j.d.o.o. | Sva prava pridržana.