URT „Nexe Team” osvaja medalje na utrkama „Biser Slavonije“ i „Alfa“
01/07/2019

Preplatite se
TV Našice

U subotu, 29. lipnja 2019., u organizaciji Maraton kluba Hrvatski sokol i suorganizaciji Parka prirode Papuk, a pod pokroviteljstvom općine Čačinci održna je 12. Brdska utrka “Biser Slavonije” Jankovac. Seniorke i seniori trčali su na dionici od 12 km, a svi ostali 5 km. Članice URT „Nexe Team” Našice Jasna Plemeniti i Ana Tomaić – Bernat sudjelovale su na utrci od 12 km te ostvarile izvrsne rezultate.

TEKST SE NASTAVLJA ISPOD OGLASA

Jasna Plemeniti nastavlja sa nizom pobjeda te je tako ponovno osvojila prvo mjesto dok je Ana Tomaić – Bernat osvojila peto mjesto, ali je u svojoj starosnoj kategoriji osvojila prvo mjesto. Istog dana u večernjim satima održana je 2. „ALFA“ ulična trka u Modriči u dužini od 10 km na kojoj je nastupila Vesna Janković. U vrlo jakoj konkurenciji Vesna je u svojoj starosnoj kategoriji osvojila prvo mjesto te je tako URT Nexe Team imao na postolju svog trkača i u susjednoj BIH.