U tijeku sanacija šteta uzrokovanih olujnim nepogodama
06/08/2020

Dva dana nakon oluje u Našicama se sanira središte grada te sve što predstavlja ugrozu za sugrađane. U tijeku je sanacija brojnih napuklih stabala, polomljenih grana koji bi u naletu jačeg vjetra opet mogli prouzrokovati veće štete i ozljede. Gradonačelnik Josip Miletić je pohvalio sve snage koje se nalaze na terenu i saniraju nastale štete.

TEKST SE NASTAVLJA ISPOD OGLASAPohvalio bih JVP Našice, sva vatrogasna društva, komunalna poduzeća Našički park i Našički vodovod koji su s velikim brojem intervencija zajedničkim snagama puno toga u gradu odradili. Zahvaljujem se i tvrtki Cesting koja je osigurala prohodnost prometnih pravaca i HEP-u koji je sanirao i doveo električnu energiju gotovo u sva kućanstva. Mali dio poteškoća koji je ostao bit će uskoro saniran. Pohvaljujem i angažman naših sugrađana koji su međusobno jedni drugima pomagali u ovim nedaćama. Važno je pokazati solidarnost i zajedničkim snagama očistiti naš grad. Obišli smo i Veliki park koji će do daljnjega biti zatvoren za prolazak dok se kompletno ne očisti.” – rekao je gradonačelnik kako bi naš grad ponovno zasjao punim svjetlom kao što je to bilo i inače.