Kadeti ŠK Radnik Velimirovac na “1. Našice Open-u”
03/02/2020

U Našicama u hotelu Park „Panolija” odigran je “1. Našice Open” otvoreno pojedinačno prvenstvo šahovskog saveza Osječko – baranjske županije u ubrzanom šahu. Igralo se tri dana, od 31. siječnja do 02. veljače 2020. godine. Ukupno je nastupilo 63 igrača. Igran je Švicarac, devet kola s tempom 25 minuta + dodatak 15 sekundi po završenom potezu.

TEKST SE NASTAVLJA ISPOD OGLASA

Pobjenik turnira je velemajstor Robert Zelčić sa 8 osvojenih bodova. Na turniru je nastupilo i 10 igrača iz ŠK Radnik Velimirovac. Nekoliko kadeta uspjelo je osvojiti pehare i medalje u svome uzrastu. Najuspješniji je bio Matej Tomac, koji je u uzrastu do 9 godina osvojio pehar i zlatnu medalju. Jakov Bernat osvojio je brončanu medalju u uzrastu do 11 godina dok je Elizabeta Bernat bila srebrna u uzrastu do 13 godina.