Poraz MNK Našice u Valpovu
11/12/2019

Prošli vikend MNK Našice je u 10. kolu bio na gostovanju u Valpovu gdje su poraženi od MNK Male mljekare rezultatom 10:4. Loše prvo poluvrijeme i jedna od najgorih utakmica unazad zadnjih nekoliko sezona rezultirala je visokim porazom. Čestitke domaćinu na pobjedi, hvala na fer i korektnom ponašanju i gostoprimstvu nakon utakmice, a našičani se nadaju da su ovakvi dani iza njih. MNK Našice se okreće posljednjem kolu i derbiju protiv trenutno prvoplasirane ekipe MNK Brod 035 koja je na rasporedu ovoga vikenda u Našicama.

TEKST SE NASTAVLJA ISPOD OGLASA

I juniori su odigrali utakmicu 2. kola također protiv ekipe iz Valpova u kojoj su pobijedili rezultatom 3:0. Zanimljivo je bilo u subotu gdje su teško, ali zasluženo slavili u prvoj domaćoj utakmici ove sezone. Našičani su poveli pogotkom Kasapovića i tako je bilo sve do posljednjih 5 minuta kada Kasapović svojim drugim pogotkom i Butković rješavaju pitanje pobjednika. Čestitke dečkima!