Odigrana 1/8 finala Kupa Hrvatske – MNK Našice vs HMNK Vrgorac 4:6
18/11/2019

Preplatite se
TV Našice

Odlična, tvrda i zanimljiva utakmica protiv doprvaka Hrvatske, domaćini su dobro parirali favoriziranim gostima i jednoj od ponajboljih ekipa u Hrvatskoj.

TEKST SE NASTAVLJA ISPOD OGLASA

Vodili su gosti u prvom poluvremenu, ali smo se tri puta vraćali i na poluvrijeme otišli u egalu (3:3). Početak drugog donosi opet pregršt prilika s jedne i druge strane, ali opet gosti prvi postižu pogodak i dolaze do novog vodstva (3:4). Tada, ključni trenutak utakmice i isključenje našeg igrača koje iskusni gosti s igračem više koriste i dolaze do dva pogotka prednosti (3:5). Redale su se tada prilike ali nikako nismo mogli doći do novog zgoditka, sve do posljednje minute kada svaka ekipa postiže pogodak za konačnih 4:6.

Zaslužena pobjeda gostiju kojima ovim putem čestitamo i želimo im sreću u nastavku natjecanja, a nama ostaje dojam da smo veći dio utakmice bili ravnopravan protivnik protiv odlične ekipe s izvrsnim pojedincima.

Strijelci: Tomić 2, Mihaljević, Tomac