Odigran tradicionalni Uskrsni turnir ŠK „Slavonac” Našice
19/04/2019

Preplatite se
TV Našice

U prostorijama Šahovskog kluba Slavonac Našice odigran je tradicionalni Uskrsni šahovski turnir za mlade šahiste kluba. Kao i svake godine, odaziv je bio lijep i velik te je i ovoga puta šahovske partije „ukrstilo” 12 mladih šahista iz Našica.

TEKST SE NASTAVLJA ISPOD OGLASA

Tako je turnir igralo 12 dječaka, u 7.kola, a po prvi puta svoj prvi pehar osvojio je Filip Dendis. Osim što je Filip osvojio pehar kao ukupni pobjednik podijeljene su po kategorijama i medalje te su ih tako do 11 godina osvojili Ivan Miletić (1.mjesto), Andrija Trninić (2.mjesto) i Jakov Barić (3.mjesto). U kategoriji do 15. godina prvo mjesto je osvojio Filip Dendis, Marko Trninić (2.mjesto) dok je Patrik Tot zauzeo 3.mjesto.

Na kraju turnira i svima su ostalima podijeljeni pokloni povodom Uskrsnih blagdana, a gradonačelnik Grada Našica Josip Miletić je zaželio svima sve najbolje u nadolazećim danima.