Odigran Božićni šahovski turnir ŠK „Slavonac” Našice
21/12/2018

Preplatite se
TV Našice

Jučer je u prostorijama ŠK „Slavonac” Našice odigran tradicionalni Božićni šahovski turnir.

TEKST SE NASTAVLJA ISPOD OGLASA

Na turniru je nastupilo 17 kadeta iz ŠK „Slavonac” Našice, a igralo se švicarskim sustavom u 7 kola. Nakon velikih borbi na šahovskim poljima pobjednik turnira postao je Ivan Miletić sa 6 bodova, drugo mjesto osvojio je Marko Trninić s 5 bodova, a treći je bio Filip Dendis s 5 bodova. Proglašeni su i najbolji u kategoriji igrača do devet godina i tu je prvo mjesto osvojio Ivan Miletić, drugi je bio Lovro Riger, a treći Andrija Trninić. U kategoriji igrača do 15 godina prvo mjesto osvojio je Marko Trninić, drugi je bio Filip Dendis, a treći Patrik Tot.

Na kraju turnira predsjednik kluba Matija Gvozdanović i gradonačelnik Grada Našica Josip Miletić uručili su pehare najboljima, a ujedno i svi igrači dobili su lijepe prigodne poklone.