Našičke odbojkašice odlične i ovaj vikend
03/04/2019

Nakon prvenstvene stanke, prošli vikend odvijala su se natjecanja mlađih kategorija, nastavljeno je ligaško natjecanje. Drugoligaška ekipa bila je slobodna ovo kolo zbog neparnog broja ekipa. U Slavonskoj ligi u goste je došla ekipa iz Belišća. Ovo je četvrta međusobna utakmica u tekućoj sezoni, a ostvarena je i treća pobjeda u nizu.

TEKST SE NASTAVLJA ISPOD OGLASA

Jedini poraz ŽOK Našice II doživio je na početku Slavonske lige jesenas u Belišću rezultatom 3:1. Kao i u prvoj utakmici u Belišću u Ligi za prvaka ponovili su rezultat (3:0), ali i dominaciju u igri. Igračice Belišća bile su ravnopravne u jednom dijelu prvog seta, vodile u početku trećeg seta i to je bilo sve od njih. Sve ostalo bilo je na strani domaćih odbojkašica.

Ovim rezultatom našičanke su povećale bodovnu razliku na tablici sa 6 na 9 bodova. S dosad osvojenih 14 bodova našičanke čvrsto drže treće mjesto na prvenstvenoj ljestvici, prva i druga ekipa bolje su za samo 2 boda. U preostale tri prvenstvene utakmice pokušat će ostvariti pomak prema gore i osvojiti poziciju više. Sljedeće kolo, subota 06. 04., su na gostovanju u Vinkovcima.