Odigrano 6. kolo malonogometne lige – MNK Našice vs MNK Slatina 8:5
12/11/2019

Preplatite se
TV Našice

Pobjeda našičkih malonogometaša u vrlo zanimljivoj utakmici 6. kola za priključenje gornjem dijelu ljestvice. Nakon zaostatka na poluvremenu s rezultatom od 2:3 za goste, u drugom dijelu utakmice domaćini su uspjeli preokrenuti i u posljednjoj minuti s dva pogotka potvrditi pobjedu protiv prošlogodišnjeg doprvaka.

TEKST SE NASTAVLJA ISPOD OGLASA

MNK Našice – aktualni prvaci 2. HMNL Istok u nedjelju (17.11.) u osmini finala Kupa Hrvatske u Našicama dočekuju prošlogodišnje finaliste prvenstva Hrvatske i vrlo jaku ekipe HMNK Vrgorac. Utakmica je na rasporedu u 20:30h.

Strijelci: 1-0 Kubaša (5.min), 1-1 Vicić (12.min), 2-1 Mihaljević (14.min), 2-2 Vicić (18.min), 2-3 Jozić (18.min), 3-3 Vicić – autogol (21.min), 4-3 Mihaljević (23.min), 4-4 Jozić (26.min), 5-4 Kubaša (28.min), 6-4 Mihaljević (31.min), 6-5 Vicić (32.min), 7-5 Tomac (39.min), 8-5 Kubaša (39.min).