Odličan nastup KBK „Impact” na turniru „Brod Open 2019.”
20/05/2019

Preplatite se
TV Našice

KBK Impact Našice u subotu, 18. 05. 2019., nastupio je na međunarodnom kickboxing turniru „Brod Open 2019.”. Impact je osvojio 24 medalje i dva pehara. Od toga 12 zlatnih medalja osvojili su Ester Baričević, Leonardo Paska, Alen Kalabić, Borna Pepić, Edi Šarlija (dva zlata u dvije kategorije), Laura Marušić, Lora Šimić, Paolo Vlašić (dva zlata u dvije kategorije) te Zvonimir Marić dva zlata u light contactu i kick lightu.

TEKST SE NASTAVLJA ISPOD OGLASA

Srebro su osvojili: Emili Baričević, Mateo Matoš (dva srebra u dvije kategorije), Jan Valek, Luka Mitrović, Marija Poljak, Rea Kvak, Vito Valek (dva srebra u dvije kategorije) dok su brončane medalje osvojili David Štrk i Oliver Savić – Rosy. Pehar za najbolju juniorku turnira osvojila je Laura Marušić. S 24 medalje klub Impact je osvojio pehar kao najbolji klub turnira. Opet odlična natjecateljska predstava boraca KBK Impact, puno medalja, ali i puno članova koji osim rekreativnog treniranja kreću i u natjecateljski dio. KBK Impact se sada osjeća kao veliki klub jer na već nekoliko natjecanja iz ovog kluba dolazi po dvadesetak članova što na većim turnirima uspijeva samo nekolicini.