Jučer održan derbi kola – MNK Našice vs MNK Osijek KELME 5:5
26/11/2019

Preplatite se
TV Našice

Nakon početnog vodstva gostiju do poluvremena domaćini okreću rezultat u svoju korist i sa vodstvom (2:1) odlaze na poluvrijeme. Nakon brzog pogotka odmah na početku drugog poluvremena (3:1), gosti s tri uzastopna pogotka okreću utakmicu u svoju korist (3:4). Zatim, u rasponu 34.-35. min utakmice MNK Našice postiže dva pogotka za novo vodstvo na utakmici (5:4), nakon čega gosti počinju igrati s golmanom igračem.

TEKST SE NASTAVLJA ISPOD OGLASA

U tim trenucima našičani imaju nekoliko vrlo izglednih šansi da riješe utakmicu, ali kako to obično bude, u posljednjoj minuti primaju pogodak za konačnih 5:5. Na kraju domaćini mogu žaliti za propuštenim prilikama jer su bili bliže pobjedi. MNK Našice čestita gostima na fer i korektnoj utakmici, kao i igračima obje ekipe na izvrsnoj predstavi sinoć u kojoj su gledatelji stvarno mogli uživati!