Vjenčanja i drugi vama važni događaji

Gromovi nažalost nisu uspjeli slomiti jaki Vardar
07/11/2018

Jučer je u Skopju odigrano 8. kolo SEHA GAZPROM lige. Nažalost, uz stvarno veliko zalaganje i dobru igru naši rukometaši RK Nexe nisu uspjeli savladati današnjeg jakog protivnika RK Vardar.

TEKST SE NASTAVLJA ISPOD OGLASA

Prvo poluvrijeme proteklo je vrlo izjednačeno uz dosta pogrešaka na obje strane, a pogotovo pri rezultatu 3:3 kada obje momčadi punih 6 minuta nisu zabili niti jedan gol. Ipak kako je poluvrijeme odmicalo svome kraju Vardar polako podiže svoj tempo igre i na odmor se odlazi s 4 gola razlike 16:12.

Na samom početku drugog poluvremena, naši Gromovi postižu tri gola za redom te ponovo Vardar vodi samo s jednim golom razlike. Ipak, očito vrlo iskusna momčad Vardara prepoznaje opasnost i podiže u višu brzinu te u 36 minuti vodstvo povećava na 4 gola razlike. Naši rukometaši se ni u tom trenutku ne predaju te smanjuju to vodstvo na ponovo +1 za domaćine. Nažalost i to kratko traje te u 50 minuti domaćini primoravaju našeg trenera Hrvoja Horvata da zove minutu odmora, jer je rezultat ponovo iznosio +4 za domaćine. Nakon te minute naši Gromovi preko novog igrač RK Nexe Halila Jaganjca smanjuju na 25:23, ali to biva i najviše što smo se u tom trenutku približili Vardaru te utakmica završava s pomalo nerealnih +5 golova razlike 31:26.

Ipak, ovim putem moramo čestitati svim našim igračima na dobroj igri i velikom zalaganju, a bodove u SEHA GAZPROM ligi ćemo morati pokušati izboriti za 20-tak dana u 9. kolu 27.11.2018. protiv domaćina Meshkov Brest.