Do sljedećeg Tjedna bajki, maštajmo zajedno…
19/11/2019

Kraljevstvo mašte u OŠ kralja Tomislava Našice zatvorilo je svoja vrata na veliku žalost učenika, djelatnika, knjižničarke i svih posjetitelja. “Toplina, bogatstvo boja i oblika, fantazija, maštovitost sve se to stopilo u našim školskim prostorima dok obilježavamo Tjedan bajki. Da je ovoga tjedna zaista bilo lijepo i čarobno biti dijelom događanja u našoj školi, svjedoče i fotografije”, poručili su iz škole, a bajka se proširila i na područnu školu u Velimirovcu.

TEKST SE NASTAVLJA ISPOD OGLASATjedan ispunjen smijehom, igrom i kreativnošću još jednom je dokazao da se uz puno volje, potpore ravnateljice i recikliranog materijala može stvoriti svijet iz mašte. Uz slobodu koja je dana učenicima, promovirano je i čitanje kao važna aktivnost u životu djeteta koje se razvija i uči, jer je glavni inicijator bila knjižničarka Ivana Ostrički. U školi kažu: ‘’Do sljedećeg Tjedna bajki, maštajmo zajedno”

Foto: ustupljene fotografije