Aktivan vikend za MNK Našice
02/12/2019

Preplatite se
TV Našice

Nakon ispuštene pobjede protiv MNK Osijek KELME u prošlom kolu, MNK Našice je upisao vrijednu pobjedu na uvijek nezgodnom gostovanju u Požegi. Poveli su domaćini u početnim minutama i držali to sve do polovine prvog poluvremena kada Mihaljević s 3 pogotka u dvije minute okreće stvari u korist gostiju. Do kraja poluvremena domaćini su samo uspjeli smanjiti rezultat (2:3).

TEKST SE NASTAVLJA ISPOD OGLASA

U drugom poluvremenu zanimljivo je bilo do 30. minute kada se našičani odvajaju i na kraju potvrđuju pobjedu za, pokazalo se, konačnih 8:5 u korist MNK Našice. Briljirao je Mihaljević s 5 pogodaka, a također pohvale idu cijeloj ekipi na zasluženoj pobjedi.

U idućem kolu MNK Našice gostuje kod MNK Male mljekare u Valpovu, a nakon toga na rasporedu je posljednja utakmica u polusezoni na domaćem parketu protiv trenutno vodeće ekipe MNK Brod 035.

SENIORI – 9.kolo:

MNK Autodijelovi TokićMNK Našice 5:8

Strijelci: Mihaljević 5, Vuzem, Tomić, Purgar

Ovaj vikend s ligom su počeli i juniori te odmah s gostovanja donose vrijedna 3 boda. Zaslužena i uvjerljiva pobjeda na startu prvenstva u kojoj se ove sezone natječe 13 ekipa. Iduće kolo igra se u Našicama protiv MNK Mala mljekara iz Valpova, a točan termin utakmice ćemo objaviti naknadno.

Čestitke igračima na odličnoj igri i zasluženoj pobjedi!