Warning: sprintf() [function.sprintf]: Too few arguments in /home/photobyh/public_html/nasice.com/libraries/joomla/methods.php on line 342
Lozinke koje ste unijeli ne podudaraju se. Molimo unesite željnu lozinku u polje za lozinku i potvrdite vaš unos ponovnim unošenjem u polje za potvrdu lozinke.
E-mail adrese koje ste unijeli ne podudaraju se. Unesite svoju e-mail adresu u polje e-mail adresa i potvrdite vaš unos u polje e-mail potvrde.

Greška
  • [sigplus] Critical error: Image gallery folder Slike_tekstovi/sport/rknexe4_12/v is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Članci

Našice - NEXE lako protiv Moslavine 40:19

rk moslavina, rk NEXE, našice, rukomet, pobjeda, lako, gledatelja, dvorana kralja tomislava našice, čiro blažević, kasim kamenica4.12.2010. Danas je RK NEXE pred oko 300-tinjak gledatelja lako savladao RK Moslavinu sa velikih 21 gol razlike.

Već u samom početku utakmice vidjelo se da će prednost otići na stranu domaće ekipe pa je tako u 18 minuti prvog poluvremena gol razlika bila 10:5. Na poluvremenu se otišlo sa velikih 18:6. U nastavku utakmice u drugom poluvremenu je RK Moslavina imala punih 6 minuta bez da su uspjeli dati gol domaćem sastavu tako da je tu već razlika bila 26:7. Pri kraju utakmice činilo se da bi rezultat mogao otići i preko 30 za domaće rukometaše ali su tada ipak rukometaši RK Moslavina smanjili tako da je rezultat ipak završio sa 21 gol razlike za RK NEXE pa je utakmica završila sa rezultatom 40:19.

rk moslavina, rk NEXE, našice, rukomet, pobjeda, lako, gledatelja, dvorana kralja tomislava našice, čiro blažević, kasim kamenicark moslavina, rk NEXE, našice, rukomet, pobjeda, lako, gledatelja, dvorana kralja tomislava našice, čiro blažević, kasim kamenica

Sljedeća utakmica će biti od velike važnosti za našičke rukometaše jer nam u goste dolazi najjači sastav RK Croatia Osiguranje Zagreb. Uz velika imena poput Ivana Balića biti će tu i mnogih drugih slavnih rukometaša i svi oni koji vole i prate ovaj sport. Zbog ovog derbija između dva najjača sastava rukometne prve lige u Hrvatskoj nadamo se velikom odazivu našičkih navijača. Podržimo naše dečke svojim dolaskom i velikim navijanjem. Naravno ponesite svoje navijačke rekvizite a TV našice opet daruje 4 najsretnija dobitnika sa ulaznicama i pizzom u Brix pub-u. Nagradna igra će biti objavljena u petak, dan prije utakmice. Početak utakmice je u 18 sati uz izravan TV prijenos na 2. programu HTV-a